Teslimat ve İade

Siparişi İptal Etmek
İnternet Sitemizde sunulan hizmetlerden sipariş edebilmek için üye olmanız gerekmeden ve siparişinizi belirledikten sonra resim dosyalarınızı, jpg, png, gif formatlarında yüklemeniz gerekmektedir. Göndermiş olduğunuz dosyalar baskıya uygun ise siparişinizde vermiş olduğunuz e-posta adresinize bilgi e-postası gönderilecektir. Bu bilgi e-postası tarafınıza ulaşmadan önce siparişinizi herhangi bir tazminat ödemeksizin iptal edebilirsiniz. Bunun için talebinizi iletişim sekmemizdeki telefon numarasından bildirmeniz gerekmektedir. İptal talebinizi takiben tarafımıza ulaşmasından itibaren en geç 7 iş günü içerisinde ödeme yönteminize bağlı olarak tarafınıza iade gerçekleştirilecektir. Onaya ilişkin e-postanın tarafınıza gönderilmesinden sonra ve/veya gönderdiğiniz dosyanın baskıya alınmasından sonra siparişin iptali ve ödeme iadesi imkanı bulunmamaktadır.

İade Şartları
Baskı ürünleri haricindeki siparişler, tarafınıza tesliminden itibaren 14 gün içerisinde iade edilebilir. Müşteri tarafınca gönderilen resim dosyasına uygun olarak basılmış Baskılı Ürünlerde iade imkanı bulunmamaktadır. Ürünlerde yalnızca tarafımızdan kaynaklanan bir sorun doğması haliyle, ilgili ürün talebiniz değerlendirilir ve değerlendirme üzerine tekrar baskıya alınacak şekilde 1e1 değişim gerçekleştirilir. Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilememektedir.

İade Süreci

İade işleminin yapılabilmesi için iletişim sayfamızdaki telefon numarasına ulaşarak iade talebinizi belirtmeniz yeterlidir. e-fatura mükellefi müşterilerimizin iade faturası kesmesi gerekmektedir. Ürünün iade koşullarımıza uygunluğu tarafımızca kontrolü sağlandıktan sonra iadeye uygun bulunması ve "iade edilebilir" tanısının koyulması ardından ortalama 7 iş günü içinde, vermiş olduğunuz siparişin ödeme yöntemine ilişkin ödemenin iadesi tarafınıza aktarılacaktır. Bankanıza bağlı olarak iadenin süreci değişebilmektedir.